Specialistai

Susipažinkite su mūsų specialistais

Ruslan

Mums didelė garbė pristatyti Jums aukščiausio lygio profesionalą – kirpėją, šukuosenų dizainerį Ruslan Kustra. Ruslanas jau virš 20 metų savo darbais džiugina pasaulį ir pagaliau jis Lietuvoje, Grožio namuose „Mano Harmonija“.
Diplomai:

  • Ukrainos Kirpėjų ir Dekoratyvinės Kosmetikos Akademija prie Nacionalinio Kultūros Universiteto, Kijevas,
  • Nacionalinis Kultūros Universitetas, Kijevas, Ukraina: Bakalauras, šukuosenų dizaineris
  • Nacionalinis Kultūros Universitetas, Kijevas, Ukraina: Magistrantūra, šukuosenų dizaineris
  • GROŽIO MENO AKADEMIJA, Holivudo plaukų formavimai (Hollywood Hair Styling)

Giedrė

Sertifikuota kirpėja-stilistė Giedrė atlieka vyrų, moterų bei vaikų modelinius kirpimus, kasdienius- proginius sušukavimus ir plaukų gydymo procedūras. Mūsų plaukų specialistė Giedrė atsižvelgs į jūsų norus bei pritaikys šukuoseną prie jūsų veido bruožų ir įvaizdžio.

Renata

Meistrė Renata atlieka manikiūrą, gėlinį lakavimą, nagų  priauginimą bei antakių korekciją ir dažymą. Jūsų antakiais ir nagučiais bus pasirūpinta pagal kiekvienos klientes norus.:))

Kamila

Esu Kamila! Nekantrauju kartu su Jumis kurti grožį – atlieku depiliacijos bei antakių ir blakstienų laminavimo, dažymo procedūras. Tobulinausi LYCON, GK Academy, Belamu ir Kosmedija kursuose, nuolat dalyvauju įvairiuose online mokymuose. Myliu savo darbą ir vertinu kiekvieną klientą! Mano pagrindinis darbo principas – kokybiškos ir komfortiškos procedūros, kurios kiekvieną klientą iš salono išlydėtų papuoštą šypsena! Draugaukime!

Viktorija

Sertifikuota plaukų stilistė-koloristė Viktorija profesionaliai atlieka moterų plaukų dažymus tokius kaip : Ombre, Balayage ,plaukų šviesinimą ,tonavimą bei plaukų dažymą sruogelėmis.

Jolita

Esu Jolita Daugiau nei dvejus metus darau Kobido veido masažą. Šis masažas pakelia veido ovalą, aktyvina kraujotaką, limfotaką, atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Veido oda po masažo tampa skaistesnė, tolygesnė, akivaizdžiai matomas veido ovalo pakilimas.

Dirbu su prancūzų kosmetika Institut Esthederm Paris. Darau intensyviai drėkinančias procedūras su hialurono rūgštim. Taip pat procedūras riebiai odai, brandžiai odai stangrinančias procedūras. Atlieku veido valymą.